Something is wrong

PRODUKTAI

Daugiasluoksnės plokštės

Daugiasluoksnės plokštės yra surenkamieji elementai, susidedantys iš dviejų plieninių lakštų apvalkalų (išorinių ir vidinių) ir konstrukcinių bei izoliacinių šerdžių, esančių tarp jų. Plokštės šerdis garantuoja šilumos ir garso izoliaciją, o pagaminta iš mineralinės vatos, papildomai suteikia aukštą apsaugą nuo ugnies. Plieniniai sluoksniai yra apsaugoti nuo korozijos ir kartu su šerdimi suteikia plokštei aukštą mechaninį stiprumą.

Sendvičové panely stenové

Plokštės sienoms

Pamatykite viską

Sieninės daugiasluoksnės plokštės iš plieno sienelių ir šerdies yra statybinės medžiagos, dažniausiai naudojamos montuojant pramoninius, komercinius, tūrinius, biuro, sporto, žemės ūkio ir komunalinius objektus. Daugiasluoksnės plokštės taip pat naudojamos pertvaroms, luboms ir kitoms konstrukcijoms įvairiose patalpose įrengti.

Strešné PUR panely

Daugiasluoksnės plokštės stogams (trapecijos formos išorinis paviršius) naudojamos įvairių tipų stogams su mažu ar vidutiniu nuolydžio kampu montuoti. Dėl tinkamo spynų profiliavimo ARPANEL stogo daugiasluoksnės plokštės yra visiškai nepralaidžios orui, garams ir lietui. Stogo plokštės naudojamos kaip stogų medžiaga gamybiniams pastatams, prekybos centrams, sandėliavimo patalpoms ir žemės ūkio pramonei.

Chladiarenské sendvičové panely

Šaldytuvams

Pamatykite viską

Daugiasluoksnės plokštės šaldytuvams naudojamos šaldytuvams, šaldymo kameroms ir kitų žemės ūkio, maisto pramonės objektų statybai. Jos pagamintos iš dviejų cinkuotų ir dažytų plieninių apvalkalų ir konstrukcinės šerdies, pagamintos iš PUR / PIR putų. Šios putos pasižymi aukščiausiais šiluminiais parametrais (labai mažas šilumos perdavimo koeficientas U), kurių dėka jie puikiai atitinka reikalavimus užtikrinti aukštą sienų ir stogo šilumos izoliaciją. Mūsų pasiūlyme esančios plokštės gali būti pagamintos iš įvairių tipų apvalkalų, pritaikytų padidintiems sanitarijos ir higienos reikalavimams. Specialus daugiasluoksnių plokščių užrakto profiliavimas ir suprojektuotos techninės detalės garantuoja aukštą šiluminių pertvarų patvarumą ir sandarumą, todėl daugiasluoksnės plokštės šaldytuvams yra idealus produktas statant maisto ir žemės ūkio paskirties patalpas ir sandėlius.

Rohové sendvičové panely

Surenkamos kampinės daugiasluoksnės plokštės leidžia sukurti architektūriškai estetiškus pastatų kampus. Pagrindinis šių gaminių pranašumas yra montavimas nenaudojant skardos lankstinių, todėl fasado sistemų apdailos elementai yra ypač efektyvūs ir estetiški.

ARPANEL PREMIUM LINE

Pamatykite viską

ARPANEL PREMIUM LINE - tai moderni „ARPANEL“ daugiasluoksnių plokščių linija, sukurta bendradarbiaujant su „Tata Steel“, skirta išrankiausiems klientams. Tai puikus ARPANEL plokščių ir specializuotų organinių padengimų nuo Tata Steel derinys. Produktai iš PREMIUM LINE linijos, atsižvelgiant į kliento pageidavimus ir poreikius, priklausimos nuo produkto naudojimo tam tikroje aplinkoje, pasižymi originalia išvaizda, išskirtiniu patvarumu, kokybe, atsparumu ar funkcionalumu. Priklausimai nuo aplinkos agresyvumą, kurioje produktas bus naudojamas, parenkamas tinkama organinis padengimas. ARPANEL plokštės su specialia Tata Steel organine padengima iš naujos PREMIUM LINE linijos tinka tiek objektams, su paaukštintomis estetinėmis reikalavimais, tiek objektams, kurie turi išlaikyti pačiomis sudėtingiausiomis ir agresyviausiomis lauko aplinkos sąlygomis, kurių medžiagos turi būti pasižymi padidėjusiu atsparumu ir patikimumu, užtikrinti rangovui ilgalaikio pastato naudojimą. ARPANEL PREMIUM LINE daugiasluoksnių plokštės taip pat naudojamos pastatų viduje, kur dėl sudėtingos aplinkos ir kontroliuojamos atmosferos, turi būti užtikrintas medžiagos ilgaamžiškumas ir stiprumas.