Something is wrong

ARPANEL

Apie mus

126

darbuotojai

10 000 000 m2

pagaminta daugiasluoksnių plokščių

9 metai

rinkoje (nuo 2013)

daugiau 2 844

patenkintų klientų

5 600

pastatytų objektų

ARPANEL

Kompanija

„Adamietz“ pagrindinis tikslas yra pasiūlyti produktus, kurie patenkina aukštus investuotojų, vartotojų ir šiuolaikinių pramonės, prekybos ir viešųjų objektų dizainerių reikalavimus.
Dėl šios priežasties 2013 m. mes pradėjome gaminti izoliacines daugiasluoksnes plokštes įvairių pastatų stogams ir sienoms iš plieno ir gelžbetonio konstrukcijų. Prieš gamybą buvo treji intensyvaus pasiruošimo metai. Per tą laiką mes sukūrėme ir įdiegėme technologiją, kuri galiausiai leido mums paleisti vieną moderniausių daugiasluoksnių plokščių gamybos linijų Lenkijoje. Mes pagrindėme savo technologijas Europos lyderių, kurie specializuojasi šiose technologijose patirtimi, kad būtų galima gaminti aukščiausios klasės izoliacines medžiagas.

ARPANEL

Atraskite mūsų istoriją

1994
2002
2007
2010
2013
2014
2015
2016
2017
2018

ARPANEL yra sistema, sujungianti dabartines tendencijas su mūsų komandos žiniomis ir ilgamete patirtimi. Tai yra aukščiausios klasės specialistų darbas. Tai daugiau nei daugiasluoksnės plokštės. ARPANEL yra išsami sistema, kuri yra mūsų daugiau nei 20 metų patirtis, kuriant ir gaminant lengvų konstrukcijų statinius rezultatas, paremtas Europos rinkų ir jų lūkesčių analize.
„ARPANEL“ daugiasluoksnės plokštės buvo suprojektuotos su trimis izoliacinėmis šerdimis: PUR poliuretano putomis, PIR poliizocianurato putomis ir „MiWo“ mineraline vata.

Asortimento įvairovę vertina investuotojai, projektuotojai ir rangovai, kurie, dėka to, turi laisvę pasirinkti tinkamus stogo ir sienų izoliacijos sprendimus, atsižvelgiant į jų poreikius ir objekto paskirtį.