Something is wrong

PASLAUGOS

PASLAUGOS

KONSULTACIJOS IR TECHNINĖ PARAMA

Tinkamų techninių sprendimų pasirinkimas yra labai svarbus elementas tiek projektavimo, tiek statybų procese, todėl siūlome profesionalias konsultacijas ir techninę pagalbą. Kiekvieną problemą nagrinėjame individualiai ir tinkamai, įsipareigodami patenkinti net ir pačių reikliausių klientų poreikius. Klientų pasitenkinimas yra mūsų kvalifikuoto personalo prioritetas. Mūsų verslo partneriai gali tikėtis mūsų techninės paramos visais pastato statybos etapais. Mes turime techninių žinių, platų sienų ir stogo dangų sistemų sprendimų spektrą ir ilgametę diegimo patirtį. ARPANEL komanda nuolat remia ir pataria verslo partneriams įgyvendinant investicijas.

Parašykite mums

PASLAUGOS

DARBA SU PROJEKTINE DOKUMENTACIJA

Siekiant patenkinti lūkesčius, ARPANEL plokščių pasiūlymas buvo papildytas profesionaliu projekto dokumentų tobulinimu. ARPANEL komandą sudaro kvalifikuoti ir patyrę dizaineriai, kurių dėka mes galime pasiūlyti įvairias paslaugas ir pasiūlymo visapusiškumą. Mes turime savo projektavimo biurą, kuriame mūsų dizaineriai gali paruošti profesionalią projektavimo dokumentaciją. Esame įsitikinę, kad platus mūsų asortimentas užtikrins profesionalų ir savalaikį patikėtų užduočių įgyvendinimą.

Parašykite mums

PASLAUGOS

STATINIŲ APKROVŲ SKAIČIAVIMAS

Lengvų korpusinių sistemų skaičiavimai yra labai svarbus dizaino elementas, todėl siūlome profesionaliai atlikti jų įgyvendinimą individualiems projektams. Mūsų projektavimo biuras atlieka apskaičiavimus tinkamu tikslumu, remiantis sukurtu projektu. Atliekame visus statinių skaičiavimus pagal Europos standartą PN-EN 14509.

Parašykite mums